Локо (Мездра) излъга Вихър

Локомотив (Мездра) спечели у дома с 2:1 срещу Вихър (Славяново) в среща от 22-ия кръг на Северозападна Трета лига. Стана оспорван и напрегнат двубой. Гостите започнаха по-добре. Създадоха няколко ситуации пред отсрещната врата. „Железничарите“ пък разчитаха на контраатаки. В 20-ата минута Десислав Русев вкара гол за Вихър, но съдията не го зачете. В 37-ата минута топката беше подадена успоредно на голлинията и Пламен Венелинов я насочи в мрежата зад Теодор Тодоров. Секунди преди почивката футболист на Локомотив игра с ръка и съдията отсъди дузпа, която Светослав Кръстев вкара за 1:1. Футболистите от Мездра започнаха по-добре второто полувреме. В 63-ата минута съдията свири дузпа, която гостите оспорваха. Няколко души от трибуните пък влязоха на терена и играта беше прекъсната за 5-6 минути. Венелинов обаче не успя да вкара от бялата точка. До края съотборниците му проведоха няколко опасни атаки. През отсрещната врата два пропуска направи влезлия като резерва Кристиян Тафраджийски и Янислав Иванов. Секунди преди края от нищожен ъгъл Антонио Йорданов реализира победното попадение за Локомотив.